Gościny projekt dla SCRAP & CRAFT


Kiedy zaproponowano mi zaprojektowanie czegoś w ramach współpracy z SCRAP & CRAFT bardzo się ucieszyłam i dzisiaj chciałam się tą moją radością podzielić z Wami. Jako, że to moja piersza przygoda w byciu gościnną projektantką, trochę nieśmiało prezentuję album ślubny, wykonany w całości z produktów, które możecie kupić w sklepie SCRAP & CRAF.  


Dajcie mi znak, jak Wam się podoba takie połączenie kolorystyczne i czy nie przesadziłam z dodatkami. Za każdy komentarz będę ogromnie wdzięczna!
I kilka szczegółów z bliska:
Do stworzenia albumu użyłam:

   http://scrapandcraft.co.uk/7-12x12-paper       http://scrapandcraft.co.uk/48-lemoncraft-house-of-roses-badge-button.html     http://scrapandcraft.co.uk/flowers/289-handmade-flowers-x4.html

http://scrapandcraft.co.uk/wedding-love/327-scrapiniec-park-avenue-hearts-01.html    http://scrapandcraft.co.uk/laser-cut-chipboard/407-innocence-corners-x6.html  http://scrapandcraft.co.uk/wedding-love/152-scrapiniec-cupid-angel-x6.html


http://scrapandcraft.co.uk/wedding-love/243-brush-art-elements-hearts.html


2 komentarze:

  1. Album jak Twój każdy inny - przepiękny. Jesteś w ich robieniu mistrzynią, jak widzę ich ilośc i efekt... Poza tym gratuluję gościnnego projektowania dla takiego sklepu, to ogromny zaszczyt i pociecha, że Twoja praca sie podoba i może byc pokazana jeszcze szerszej poubliczności. Świetna sprawa Kasiu. Ps. Kupiłaam też te papiery kiedyś u nich, są boskie, żalowałam, że nie kupiłam ich więcej, teraz mi o nich przypomniałas, dzięki. Trzeba pomyślec o nowych zakupach :)

    OdpowiedzUsuń